Osób online 945

Ostatnie 5 spotkań z Hiszpanami

LFC.pl postanowiło się przyjrzeć ostatnim 5 spotkaniom w europejskich pucharach Liverpoolu na własnym stadionie z zespołami z półwyspu iberyjskiego. Czerwoni w tych meczach zanotowali ... 0 zwycięstw.

Liverpool 1-1 Atletico

Listopad 2008

Liga Mistrzów

Steven Gerrard uratował remis i jeden punkt w meczu z Atletico strzałem z karnego w końcowych minutach spotkania. Goście prowadzili do przerwy po golu Maxi Rodrigueza.

Liverpool 0-1 Barcelona

Luty 2007

Późny gol Eidura Gudjohnsena dał Barcelonie zwycięstwo tej nocy, ale dzięki zwycięstwu The Reds 2-1 na Camp Nou, Katalończycy musieli pogodzić się z wyeliminowaniem.

Liverpool 0-0 Betis

Listopad 2005

Liverpool zakwalifikował się do 1/8 Ligi Mistrzów po bezbramkowym remisie z Realem Betis na Anfield. Czerwoni mieli przewagę, ale nie potrafili jej udokumentować przynajmniej jednym trafieniem.

Liverpool 0-0 Deportivo La Coruna

Październik 2004

Liverpool mógł być zły wyłącznie na siebie z powodu serii niewykorzystanych okazji w pierwszej połowie i odniesienia bezbramkowego remisu z odważnym Deportivo La Coruna podczas nocy Ligi Mistrzów na Anfield.

Liverpool 0-1 Valencia

Październik 2002

The Reds zostali pokonani u siebie na boisku

0-1 przez Valencie i oznaczało to, że mistrz Hiszpanii wygrywa grupę B i Liverpool musi walczyć z Basel o miejsce w drugiej rundzie turnieju.

Pressing Valencii przyniósł efekty w 33 minucie i Liverpool stracił bramkę. Jeden z ich wielu ataków zakończył się sukcesem, kiedy piłka poleciała do Rufete, a ten potężnym strzałem po ziemi zmylił Jerzego Dudka, którego zasłonił kapitan Sami Hyypia.