Osób online 1274

Czerwoni strzelają dla reprezentacji

Fernando Torres i Albert Riera trafiali dla swojej reprezentacji w meczu z Azerbejdżanem, a samo spotkanie zakończyło się wynikiem 6-0.

Mecz był ostatnim spotkaniem Hiszpanów przed zbliżającym się Pucharem Konfederacji, w którym razem z Włochami będą reprezentować Stary Kontynent.

W 67 minucie Riera zdobył swego trzeciego gola dla reprezentacji, dla Torresa zaś było to dziewiętnaste trafienie w kadrze.

Riera, Torres, a także inni The Reds Xabi Alonso i Alvaro Arbeloa zaliczyli pełne 90 minut. W drugiej połowie Pepe Reina zastąpił między słupkami bramkarza Realu Madryt Ikera Casillasa.

Hiszpania teraz wyruszy w podróż do RPA, gdzie 14 czerwca odbędzie się ich pierwszy mecz w turnieju przeciwko Nowej Zelandii. W grupie A znalazł się również Irak i gospodarze imprezy.

28 czerwca zostanie rozegrany finał Pucharu Konfederacji.