Osób online 1269

Top 100 Beniteza - Numer 18 (video)

Prezentujemy kolejny mecz z serii 100 najlepszych spotkań Rafy Beniteza w Premier League. Miejsce 18. to mecz z Fulham i pamiętny moment dla Robbiego Fowlera.

Mecz: Liverpool 5-1 Fulham

Data: 15 marca 2006

Stadion: Anfield

Skład Liverpoolu: Reina, Traore, Agger, Carragher, Finnan, Kewell (Warnock 88), Gerrard, Hamann, Luis Garcia, Fowler (Cisse 68), Morientes (Crouch 81). Niewykorzystane zmiany: Dudek, Hyypia.

Robbie Fowler zdobył swojego pierwszego gola po powrocie do klubu w styczniu tamtego roku.

Fulham został zniszczone na Anfield, a Fowler zrównał się w ilości bramek dla The Reds z Królem The Kop - Kennym Dalglishem.

Harry Kewell wykonał rzut rożny, Luis Garcia strącił piłkę, a Robbie wpakował ją do bramki. Na stadionie czuć było radość, a zarazem ulgę.

Fulham wyrównało po 25. minutach gry za sprawą Collinsa Johna. Liverpool ponownie wyszedł na prowadzenie, gdy Harry Kewell zagrał piłkę w pole karne, a Michael Brown niefortunnie trafił do własnej bramki.

Fernando Morientes podwyższył na 3-1, a pozostałe gole w ostatnich dwóch minutach meczu zdobyli kolejno Peter Crouch i Stephen Warnock.