Osób online 1277

U-18 wygrywa 5-1 z Blackburn

Drużyna Liverpoolu do lat 18 zanotowała wspaniałą drugą połowę w meczu z Blackburn Rovers i ostatecznie pokonała rywali 5-1 w dzisiejsze popołudnie.

The Reds przystąpili do meczu z passą ośmiu wygranych meczów z rzędu, jednak w 35 minucie goście zdobyli pierwszą bramkę po dobrze rozegranym stałym fragmencie gry.

Gospodarze odpowiedzieli jeszcze przed przerwą. Wyrównanie dał Adam Morgan, uderzając przy słupku.

To były ciężkie pierwsze 45 minut, jednak druga połowa wyglądała zupełnie inaczej. Drużyna Rodolfo Borrella szybko uzyskała dwubramkowe prowadzenie za sprawą Raheema Sterlinga i będącego w znakomitej formie Morgana, który kolejny raz popisał się świetnym uderzeniem.

Conor Coady podwyższył z rzutu karnego na 4-1, a Krisztian Adorjan zakończył strzelanie znakomitym wykończeniem. To była rozgrzewka dla The Reds przed spotkaniem w FA Youth Cup z Manchesterem United w następną niedzielę.

Liverpool U-18: Belford, Poor, Smith, Sama, Regan, Roddan, Coady, Sterling, Adorjan, Mukendi, Morgan (Walsh).