Osób online 1267

Dirk strzela dla reprezentacji

W dzisiejszej walce o kwalifikację na EURO 2012 Holendrzy z Dirkiem Kuytem w składzie gładko pokonali Węgrów 4:0, a napastnik The Reds zdobył trzecią bramkę Oranje z podania Van Persiego w 52. minucie meczu.

Gracz Arsenalu zarówno rozpoczął strzelanie jak i ustalił wynik, drugim i trzecim trafieniem podzielili się Afellay i Dirk. Bohater spotkania z Manchesterem w swoim trzecim występie po raz piąty pokonał bramkarza rywali i zmęczony opuścił boisko w 81. minucie ustępując miejsca Van Niesterlooy’owi. Od czasu przyjścia Suareza nasz numer 18 dobił do 10 trafień w tym sezonie, a rosnąca forma ma na dniach zostać nagrodzona nowym kontraktem.

W zwycięskim dla Włochów starciu z Słowenią pełne 90 minut rozegrał wypożyczony do Juventusu Alberto Aquilani.

Pepe Reina zasiadł na ławce reprezentacji mistrzów świata, którzy podejmują dziś Czechów. Wczoraj ekipa Hiszpanii U-21 uległa Francji 3:2 mimo obecności na boisku Daniela Pacheco.

Milan Jovanovic zagrał całą drugą połowę i zdążył zaliczyć asystę w wygranym przez Serbię meczu z Irlandią Północną 2:1.

Kolejni Czerwoni wybiegną na boiska Europy i świata już jutro. Występu na Millennium Stadium spodziewać się może Glen Johnson, zagadką pozostaje występ Andy’ego Carrolla w linii ataku przeciwko Walii.

Daniel Agger będzie starał się powstrzymać napastników Norwegii w walce o prowadzenie w grupie H. Z kolei Martin Skrtel zgra swój mecz w Andorze.

W niedzielę świeżo upieczony ojciec Lucas Leiva postara się napsuć krwi rodakom Dalglisha i Wilsona w towarzyskim starciu ze Szkocją.