Osób online 919

Touré na ławce, Słonie wygrywają!

Obrońca Liverpoolu – Kolo Touré – oglądał z ławki triumf reprezentacji Wybrzeża Kości Słoniowej w spotkaniu z Japonią rozgrywanym w ramach grupy C Mistrzostw Świata w Brazylii. Słonie wygrali 2:1 na stadionie w Recife.

Obrońca Liverpoolu spędził na ławce rezerwowych całe spotkanie i stamtąd oglądał jak Wybrzeże Kości Słoniowej odrabia rezultat 0:1 dla Japonii, jaki widniał na tablicy wyników do przerwy.

Dwie bramki w odstępie dwóch minut zdobyli Wilfried Bony i Gervinho i tym samym wyszli na prowadzenie w 66. minucie spotkania.

Jedyną w tym spotkaniu bramkę dla Kraju Kwitnącej Wiśni zdobył zawodnik włoskiego Milanu – Keisuke Honda.

Następnym sprawdzianem dla Iworyjczyków będzie spotkanie z reprezentacją Kolumbii w czwartek. Japonia w piątek zmierzy się z Grecją.

Na spotkanie z Japonią, trener Wybrzeża Kości Słoniowej – Sabri Lamouchi – desygnował na środku obrony parę: Sol Bamba – Didier Zokora.