Osób online 1396

Coutinho strzela bramkę Meksykowi

Podczas niedzielnego meczu towarzyskiego rozgrywanego pomiędzy Brazylią, a Meksykiem, Philippe Coutinho popisał się znakomitymi umiejętnościami piłkarskimi.

Zawodnik the Reds wyszedł na murawę już w pierwszej minucie pojedynku.

Brazylijczyk bardzo dobrze wykorzystał swoją szansę na grę w podstawowej jedenastce i przez 70 minut prezentował znakomitą formę.

Przepiękna bramka, strzelona w 28. minucie spotkania była potwierdzeniem jego kunsztu oraz umiejętności piłkarskich.

Coutinho perfekcyjnie przyjął podanie, zmylił obrońcę i będąc tuż przy linii końcowej precyzyjnym strzałem umieścił piłkę w siatce.

Zaledwie 9 minut później drugą bramkę dla Canarinhos strzelił Diego Tardelli, ustalając wynik spotkania na 2:0.

Ostatnim sprawdzianem dla Coutinho i jego drużyny przed Copa America będzie mecz towarzyski z Hondurasem, rozgrywany 11 czerwca.