Osób online 1332

Gole Jonesa i Firmino

Curtis Jones i Roberto Firmino strzelali bramki w ostatnich spotkaniach swoich reprezentacji.

Pomocnik Liverpoolu otworzył wynik meczu reprezentacji Anglii U-21 z Andorą. Młodzi Synowie Albionu zwyciężyli w tym starciu 3:1.

Rhys Williams także wybiegł w pierwszym składzie Trzech Lwów w konfrontacji rozgrywanej na stadionie w Wolverhampton.

W 27 minucie Jones wykorzystał dobre dośrodkowanie w pole karne i z bliskiej odległości wpisał się na listę strzelców. Kolejne gole dla Anglików strzelali: Ben Wilmot i Callum Hudson-Odoi.

Roberto Firmino zapewnił Canarinhos wygraną z Wenezuelą w meczu eliminacyjnym do Mundialu. Brazylijczycy zwyciężyli skromnie u siebie 1:0. Napastnik Liverpoolu w 67. minucie przełamał impas i swoim golem dał gospodarzom cenne 3 punkty. Canarinhos z kompletem 3 wygranych prowadzą w grupie.

Alisson Becker przesiedział całe spotkanie na ławce rezerwowych.