Osób online 933

Jota z golem dla Portugalii

Diogo Jota zdobył bramkę w wygranym 3:1 meczu z Turcją, co dało Portugalczykom awans do finału baraży do mistrzostw świata.

Napastnik Liverpoolu zdobył drugiego gola dla swojego kraju potężnym strzałem głową w 42. minucie.

Otávio otworzył wynik spotkania na Estádio do Dragão w Porto, a Matheus Nunes zapewnił zwycięstwo w doliczonym czasie gry drugiej połowy meczu, po tym jak Burak Yılmaz trafił do siatki dla Turcji.

Zwycięstwo Portugalii oznacza spotkanie z Macedonią Północną w przyszłym tygodniu. Zadecyduje o tym, kto awansuje na mundial w Katarze.

W innym czwartkowym barażowym półfinale Neco Williams zaliczył 90-minutowy występ dla reprezentacji Walii, która 2:1 pokonała Austrię w Cardiff.

Piłkarze Roba Page'a w finale zmierzą się ze Szkocją lub Ukrainą. Walia powalczy o pierwszy od 1958 roku występ na Mistrzostwach Świata.