Osób online 1327

Występy the Reds w Ameryce Południowej

Alexis Mac Allister pomógł Argentynie zwyciężyć w meczu z Boliwią w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Świata 2026.

Pomocnik Liverpoolu rozegrał 85 minut w wygranym meczu 3-0. Bramki dla Argentyny zdobywali Enzo Fernandez, Nicolas Tagliafico oraz Nicolas Gonzalez.

W tych samych rozgrywkach w barwach Kolumbii wystąpił Luis Díaz, który na boisku spędził 71 minut, a mecz z Chile zakończył się bezbramkowym remisem.

Gorycz porażki przełknąć musiał Darwin Núñez, podopieczni Marcelo Bielsy ulegli Ekwadorowi w tych samych kwalifikacjach. Napastnik the Reds został zmieniony w przerwie spotkania, a mecz zakończył się wynikiem 2-1 na korzyść Ekwadoru.

Alisson Becker przesiedział cały mecz na ławce rezerwowych Brazylii w wygranym meczu przeciwko Peru 1-0.