Osób online 1255

Pacheco błyszczy w Holandii

Daniel Pacheco był najjaśniejszą postacią drużyny rezerw Liverpoolu w czasie turnieju w Holandii, w którym The Reds doszli do ćwierćfinału. Hiszpan zdobył 5 bramek, w tym jedną w stylu Xabiego Alonso, czyli strzałem zza połowy boiska.

W składzie Abletta znaleźli się także gracze z młodzieżówki, którzy ostatnio grali w finale FA Youth Cup. Byli to Lauri Dalle Valle, David Amoo, Thomas Ince i Alex Kacaniklic.

W pierwszym meczu, Liverpoolczycy pokonali AZ Alkmaar 4:0. Do celu dwukrotnie trafił Pacheco, a na listę strzelców wpisali się też Dalle Valle i Victor Palsson.

Dalle Valle zdobył też bramkę w meczu z Belenenses, ale portugalska drużyna wygrała 2:1.

Pięknego gola z własnej połowy, Pacheco zdobył w wygranym 2:0 meczu z FC Copenhagen, a do siatki trafił też Alex Kacaniklic.

Jedynym meczem, w którym The Reds nie zdobyli bramki, była porażka 2:0 FC Utrecht, ale już w następnym meczu ponownie dał o sobie znać Pacheco zdobywając piękną bramkę z rzutu wolnego. Spotkanie z Twente zakończyło się remisem 1:1.

Były gracz Barcelony zdobył swojego piątego gola w turnieju w wygranym 1:0 meczu z Vitesse Arnhem, ale nie wystarczyło to do awansu do półfinału.