Osób online 742

MŚ: Pierwszy finał Hiszpanii!

Dziś poznaliśmy drugiego finalistę Mistrzostw Świata w RPA. W niedzielę z Holandią, która pokonała wczoraj Urugwaj zagrają Hiszpanie. Mistrzowi Europy pokonali dziś rozpędzonych Niemców 1:0. Cały mecz na ławce spędził Pepe Reina, a Torres wszedł na ostatnie dziesięć minut.

Zwycięstwo La Furia Roja zapewnił w 73. minucie Puyol, który wykorzystał dośrodkowanie Xaviego z rzutu rożnego.

Osiem minut później na boisku pojawił się El Nino zmieniając zmęczonego Davida Villę. Napastnik Liverpoolu był chwilę później na doskonałej pozycji, aby dobić rywali, ale Pedro nie podał mu w polu karnym i Torres pozostaje bez gola na Mundialu.

W wielkim finale Hiszpanie zmierzą się z Holandią, możemy więc liczyć na pojedynek Fernando Torresa i Pepe Reiny z Dirkiem Kuytem i Ryanem Babelem. Mecz w Johannesburgu odbędzie się o 20:30 polskiego czasu w niedzielę.