Osób online 1242

Coutinho zagrał z Wenezuelą

Philippe Coutinho rozegrał 83 minuty w meczu, w którym reprezentacja Brazylii podtrzymała serię zwycięstw i wygrała 2:0 z Wenezuelą w ramach kwalifikacji do mistrzostw świata.

Piłkarz Liverpoolu rozpoczął spotkanie w podstawowym składzie, a jego zespół przesunął się na pozycję lidera w południowoamerykańskich kwalifikacjach dzięki temu rezultatowi.

Prowadzenie Brazylijczykom dał Gabriel Jesus w pierwszej połowie, a wynik ustanowił Willian na początku drugiej części meczu.

W miejsce Coutinho, na ostatnie minuty meczu, wszedł Giuliano. Drugi piłkarz the Reds, Roberto Firmino, cały mecz obejrzał z ławki.