Osób online 1430

Arnold strzela, U-19 przegrywa

Podczas sobotniego starcia pomiędzy młodzieżowymi drużynami Anglii i Walii znakomicie zaprezentował się Trent Alexander-Arnold. Po uderzeniach 18-latka padły 2 bramki, lecz mimo to jego drużyna uległa 2:3.

Zawodnik Akademii Liverpoolu stanął naprzeciw swojego kolegi - Bena Woodburna, a miejscem pojedynku był l Bangor.

Woodburn wywalczył rzut karny, który na bramkę zamienił Nathan Broadhead, dzięki czemu Walia wyszła na prowadzenie już w pierwszej połowie.

W 61. minucie gospodarze podwyższyli swoje prowadzenie, a na listę strzelców wpisał się Harris.

Za sprawą Arnolda bardzo szybko wyrównali Anglicy. Najpierw po strzale 18-latka odbita przez Harrisa piłka wpadła do bramki, a 10 minut później Trent wykorzystał jedenastkę.

Niemalże natychmiast odpowiedzieli Walijczycy, a w 75. minucie decydującą bramkę strzelił Broadhead.

Zawodników Akademii czekają we wtorek spotkania z Grecją (Anglia) i Luksemburgiem (Walia).