Osób online 1426

Występ Cana, wygrana Niemców

Emre Can pojawił się na placu gry w drugiej połowie, a reprezentacja Niemiec udanie rozpoczęła swój udział w Pucharze Konfederacji, zwyciężając dzisiejszego popołudnia 3:2 Australię.

Pomocnik Liverpoolu wszedł na boisko w 78. minucie spotkania rozgrywanego w Soczi. Can zmienił Larsa Stindla, który otworzył wynik rywalizacji w 5. minucie meczu. Australia doprowadziła do remisu przed zakończeniem pierwszej odsłony, kiedy bramkę strzelił Tom Rogic. Jeszcze w pierwszej połowie arbiter podyktował jedenastkę dla Niemców, którą na gola zamienił Julian Draxler.

W 48. minucie trzeciego gola dla Mistrzów Świata strzelił Leon Goretzka. Kangury strzeliły kontaktowego gola za sprawą Tomiego Jurica, ale to wszystko, na co było ich stać.

W czwartek drużyna Emre Cana zagra z Chile w Kazaniu.