Osób online 1486

Lewis z imponującym debiutem

Młody zawodnik Liverpoolu – Adam Lewis zadebiutował w kadrze U-19 Anglii i pomógł młodzieżowej reprezentacji w odniesieniu zwycięstwa 4:1 nad Węgrami w środę. Lewy obrońca Liverpoolu U-23 rozegrał pełne 90 minut.

Anglicy do końca pierwszej połowy przegrywali z Węgrami na Telekom Arena w Skopje w Macedonii. Jednak w drugiej połowie za sprawą bramek Masona Mounta, Jadona Sancho i dwóch tarfień Reissa Nelsona Anglia przechyliła szalę zwycięstwa na swoją stronę.

Lewis miał udział przy wyrównującej bramce Mounta tuż po przerwie, a także przy drugim gola Nelsona.

Przed reprezentacją Anglii U-19 teraz spotkania z Łotwą w sobotę oraz Macedonią we wtorek w ramach kwalifikacji do finałów Mistrzostw Europy, które latem zostaną rozegrane w Finlandii.