Osób online 1038

1:0 do przerwy

Po słusznej interwencji VARu Liverpool wyszedł na jednobramkowe prowadzenie w 42 minucie spotkania. Mané po asyście Adama Lallany zdobył jak dotychczas jedynego gola w meczu z Wilkami.

Komentarze (7)

Flips 29.12.2019 18:23 #
Niestety, ale Liverpool wyrósł już z Lallany. Mimo asysty, bardzo słabe spotkanie Adasia.
dmn 29.12.2019 18:23 #
Jak kocham ten klub nad życie, tak uważam, że powinno być 1:1 i gramy dalej. Taki VAR psuje futbol
Liverbird1979 29.12.2019 18:24 #
Var dzisiaj z nami. Jeszcze 2 po przerwie tak aby zamknąć mecz. Wilki to ciężki zespół.
BigAnfield 29.12.2019 18:24 #
Dwoch sędziów z Manchesteru. Jeden z gwizdkiem, a drugi na varze i zaden nie podjał anty liverpoolskiej decyzji. Szok.
Jas Fasola by sie nie wahał.
Radbug 29.12.2019 18:41 #
Z Jasiem Fasolą na Varze wynik do przerwy to byłoby 0-1 dla Wilków.

Var w Anglii to jedna wielka porażka. Nie wiem jakim cudem wyspiarze mogli tak spiep***ć coś tak prostego i pomocnego.
BigAnfield 29.12.2019 18:41 #