21.04.2024
17:30

Osób online 1353

Remis Canarinhos, występ Alissona

Alisson Becker wystąpił we wczorajszym meczu Ekwadoru z Brazylią w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata w Katarze. Potyczka zakończyła się remisem 1:1.

Canarinhos objęli prowadzenie w 6. minucie, kiedy z bliskiej odległości piłkę do siatki skierował Casemiro.

Do wyrównania na kwadrans przed końcem doprowadził Torres.

Golkiper the Reds w pierwszej połowie został ukarany czerwoną kartką za interwencję poza polem karnym, w której trafił nogą zawodnika gospodarzy w głowę. Po wnikliwej analizie VAR-u, sędzia główny zmienił swoją decyzję i przyznał Alissonowi żółty kartonik.

Brazylia jest liderem grupy eliminacyjnej.