Nunez 29′
Clark 35′
Jota 38′
Doak 64′

Pierwsza połowa: Kelleher; Alexander-Arnold, Konate, Van Dijk, Robertson; Jones, Mac Allister, Clark; Salah, Jota, Nunez

Druga połowa: Kelleher (Alisson 60′); Gomez, Matip, Quansah (Frauendorf 86′), Tsimikas; McConnell, Elliott, Szoboszlai (Scanlon 80′); Doak, Diaz, Gakpo

Hermansen, Castagne, Vestergaard, Doyle, Pereira, Ndidi, Winks, Dewsbury-Hall, Albrighton, Daka, McAteer

Liverpool zwyciężył 4:0 w starciu z Leicester City w ramach towarzyskiej potyczki w Singapurze na National Stadium.

The Reds wyszli na prowadzenie w 30. minucie, kiedy bramkarz Lisów sparował uderzenie Joty, ale był bez szans przy dobitce Darwina z bliskiej odległości.

W 35. minucie gola zdobył młody Clark. Chwilę później po dośrodkowaniu Salaha, znakomitym uderzeniem głową popisał się Diogo Jota i podwyższył prowadzenie Liverpoolu.

W 64. minucie kolejną bramkę do puli dołożył Ben Doak. Szoboszlai dośrodkował z rzutu rożnego, piłkę zgrał Matip, a młody zawodnik Liverpoolu skierował futbolówkę do siatki.

Teraz przed Czerwonymi sparing z bardziej wymagającym rywalem, jakim będzie Bayern Monachium.

Sędzia: Farhad Bin Mohamed