5:1 - Mohamed Salah (90+3')

Kelleher - Alexander-Arnold (67' Gakpo), Gomez, Matip, Chambers (67' Quansah), Gravenberch (70' Salah), Endō, Jones (89' McConnell), Elliott, Núñez (67' Scanlon), Jota

Toulouse

Restes - Desler (73' Kamanzi), Costa, Nicolaisen, Diarra, Suazo (67' Magri), Schmidt, Sierro, Cásseres (67' Gelabert), Dønnum (67' Genreau), Dalinga (80' Begraoui)

Liverpool pewnie rozprawił się z ekipą Tuluzy 5:1. The Reds po trzech meczach fazy grupowej mają komplet dziewięciu punktów i są coraz bliżej przypieczętowania awansu do fazy pucharowej.

Mecz od początku znakomicie się ułożył dla podopiecznych Jürgena Kloppa. W 9. minucie Diogo Jota z łatwością przeszedł całą obronę Tuluzy i z jeszcze większą łatwością pokonał golkipera rywali, posyłając piłkę w długi róg. Radość z prowadzenia nie trwała długo. Zaledwie siedem minut po strzeleniu gola, The Reds nadziali się na szybką kontrę rywali, którą na bramkę zamienił Thijs Dallinga.

Drużyna Liverpoolu nie spuściła z tonu i nie przejęła się utratą gola. W 30. minucie fenomenalnym dośrodkowaniem popisał się Trent Alexander-Arnold, który w fantastyczny sposób obsłużył Wataru Endō. Japończyk uderzył piłkę głową w boczną siatkę i dzięki temu trafieniu świętował swojego debiutanckiego gola dla ekipy z Anfield. The Reds poszli za ciosem i cztery minuty później Darwin Núñez wykorzystał zamieszanie wewnątrz pola karnego i huknął pod poprzeczkę bramki gości.

Piłkarze the Reds po przerwie kontynuowali natarcie na bramkę gości. Zwieńczeniem dominacji Liverpoolu był gol na 4:1 w 64. minucie. Darwin Núñez powinien sam wykończyć sytuację, którą sam sobie wypracował. Minął obrońcę, minął bramkarza, ale uderzył na tyle fatalnie, że pusta bramka była największa przeszkodą w drodze do świętowania, trafiając ostatecznie w słupek. Na szczęście futbolówka po odbiciu od słupka trafiła pod nogi Ryana Gravenbercha, a ten ze stoickim spokojem wykończył tę sytuację. W trzeciej minucie doliczonego czasu gry Mohamed Salah ustalił wynik spotkania na 5:1.