LIV
Liverpool
Champions League
17.09.2025
21:00
ATM
Atlético Madryt
 
Osób online 598

Mellor: Mecz z Liverpoolem jak finał


Napastnik Preston, Neil Mellor nie może doczekać się spotkania na Anfield. Jego zdaniem spotkanie z Liverpoolem będzie jak finał rozgrywek FA Cup.

Wszystkie bilety na to spotkanie zostały bardzo szybko wyprzedane. Całe miasto zainteresowane jest tym meczem.

- Zobaczymy największą publiczność na Deepdale od wielu lat, wszyscy czekają na to spotkanie - powiedział dla Liverpoolfc.tv.

- To będzie emocjonujące dla fanów. To nasze największe spotkanie od 20 lat. Sprzedaż biletów pokazuje jak wiele znaczy to dla fanów Preston.

- Bill Shankly grał na Deepadale, później oddaliśmy go kibicom Liverpoolu, to jest również szczególne. Wiele nauczyłem się w Liverpoolu pod okiem Hughie McAuleya. Dzięki niemu zagrałem i strzeliłem pierwszą bramkę przed The Kop.

- Liverpool jest szczególnym klubem. Zawsze będę obserwował ich wyniki. Mam nadzieję, ze w tym sezonie uda im się wygrać Premier League.

Spotkanie z Liverpoolem powoduje wielkie zainteresowanie pamiątkami z tego meczu.

- Otrzymałem wiele telefonów, ludzie pytali mnie o koszulkę Gerrarda czy Torresa a nawet o płaszcz Rafy.

W tegorocznych rozgrywkach Neil Mellor jest najlepszym strzelcem drużyny.

- Trener robi wspaniałą pracę i daje nam pewność siebie. Zawsze można zwrócić się do niego o pomoc. Oczywiście faworytem spotkania jest Liverpool. Są fantastyczną drużyną światowego formatu. Mimo tego nigdy nie wiadomo co może się stać w spotkaniu pucharowym.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Wieści z wypożyczeń (0)
15.09.2025 20:11, Matt_ityahu1892, thisisanfield.com
Neville porównuje Liverpool z United (0)
15.09.2025 17:50, Sz_czechowski, Liverpool Echo
Zdjęcia z meczu z Burnley (1)
15.09.2025 14:55, AirCanada, liverpoolfc.com
Carragher stawia Isaka wyżej od Ekitike (2)
15.09.2025 14:16, BarryAllen, Liverpool Echo