player
LYO
Olympique Lyon
Towarzyski
11.12.2022
15:00
LIV
Liverpool
 
Osób online 329

Jamie Carragher


Jamie Carragher zakończył właśnie swą piłkarską karierę. W związku z tym twórcy oficjalnego miesięcznika Liverpool F.C. postanowili wydać specjalny numer, na łamach którego przypominają wszystkie sezony, jakie ten wspaniały piłkarz spędził na Anfield. Tych, którzy mają ochotę odbyć z nami fascynującą podróż w czasie, serdecznie zapraszamy do lektury.

Artykuły

Rok 1996

Lojalny kibic Evertonu, który spędza dzieciństwo towarzysząc the Blues w domu i podczas meczów wyjazdowych, ostatecznie przechodzi przez kolejne szczeble młodzieżówki Liverpoolu, by dostać się do pierwszego zespołu.
» Czytaj więcej

Sezon 1996/97

Jamie Carragher zaliczył dynamiczny debiut. W poprzednim sezonie pomógł Liverpoolowi odnieść sukces w Młodzieżowym Pucharze Anglii. The Reds, którzy w składzie mieli także Michaela Owena, pokonali West Ham 4:1, a Carra przeszedł do pierwszego zespołu w lecie 1996 roku.
» Czytaj więcej

Sezon 1997/98

Jamie Carragher, wschodząca gwiazda pomocy, już pokazał więcej, niż oczekiwano przed sezonem, a mimo to chce wspiąć się jeszcze wyżej. W związku z transferami Øyvinda Leonhardsena, Paula Ince’a oraz Danny’ego Murphy’ego, które miały wzmocnić skład Roya Evansa na środku pola, wydawało się, że Carragher znajdzie się na końcu kolejki w maszynowni the Reds.
» Czytaj więcej

Sezon 1998/99

To był pamiętny sezon dla Carraghera, ponieważ zliczył najwięcej występów z pośród wszystkich piłkarzy the Reds. Co więcej, został w końcu powołany do pierwszej drużyny narodowej Anglii.
» Czytaj więcej

Sezon 1999/00

Jamie Carragher ma przeczucie, że Liverpool przestał być popychadłem. Nawiązuje do jednego ze styczniowych meczów, który ma być dowodem na to, że The Reds wykształcili silny środek, czyniący z nich zespół trudny do pokonania.
» Czytaj więcej

Sezon 2000/01

Był to jeden z najlepszych sezonów LFC podczas kariery Jamiego Carraghera – drużna zdobyła trzy puchary. Zakończenie sezonu z Pucharem UEFA, Pucharem Anglii i Pucharem Ligi było doskonałym sprawdzianem umiejętności Gérarda Houlliera.
» Czytaj więcej

Sezon 2001/02

Problemy z sercem, jakich w październiku doświadczył Gérard Houllier, pokazały futbol z zupełnie innej perspektywy. Podczas ligowego spotkania z Leeds United, menadżer, który podczas przerwy skarżył się na bóle w piersi, został w pośpiechu odwieziony do szpitala.
» Czytaj więcej


Data publikacji: 06.07.2013 (zmod. 02.07.2020)