player
PRE
Preston North End
League Cup
27.10.2021
20:45
LIV
Liverpool
 
Osób online 492

Regulamin


Przedstawiamy Państwu regulamin serwisu LFC.pl, który będzie obowiązywał wszystkich użytkowników strony. Prosimy o dokładne zapoznanie się z nim oraz przestrzeganie poniższych zasad.

Redaktorzy poświęcają swój czas aby serwis wyglądał jak najlepiej, więc nadeszła pora żeby zacząć wymagać tego również od Państwa. Przygotowaliśmy zestaw zasad, za których nieprzestrzeganie grożą konsekwencje w postaci usunięcia konta.

Zasady zawarte poniżej są kardynalnymi normami wszelkiej wymiany poglądów wśród ludzi cywilizowanych.

Regulamin

 • 1. Szacunek
  Obowiązuje bezwzględny obowiązek poszanowania współużytkowników oraz ich opinii. Zasada ta rozciąga się również na osoby cytowane w newsach. Nie zgadzasz się z kimś? Masz święte prawo. Dyskutuj, przedstawiaj argumenty, szlifuj sztukę retoryki albo nie pisz nic. Pamiętaj, że polemizujesz z opinią danej osoby a nie z osobą. Wszelkie wycieczki osobiste nie pozostaną bez gratyfikacji ze strony redakcji.
 • 2. Wulgaryzmy
  „Kulturotwórcza funkcja brzydkiego wyrazu” została zdefiniowana już jakiś czas temu, ale w tym serwisie wymagamy pisania bez użycia wulgaryzmów. Potrafimy zrozumieć frustrację niektórych, chociażby po przegranych meczach, jednakże wszelakie wiązanki rzucane przez użytkowników w komentarzach, na pewno nie umkną redakcji.
 • 3.1 Off-topic
  Miejsce pod newsami służy do komentowania newsów a także do polemiki z opiniami osób które skomentowały wcześniej. Na dyskusje o pogodzie, ostatnim obiedzie, dziewczynkach czy polityce socjalnej obecnego rządu jest miejsce na forum.
 • 3.2 Oddzielny podpunkt poświęcamy miłośnikom robienia „gadu-gadu” z przestrzeni pod newsem. Chcecie „randkować” to piszcie przez komunikator, nie będziemy skazywać czytających komentarze do filtrowania dziesiątek komentarzy w poszukiwaniu takiego który się odnosi do tematu dlatego, ze dwóch użytkowników ma atak wzajemnej fascynacji.
 • 3.3 Prosimy nie pytać się pod każdym newsem szczególnie w okresach przedmeczowych, 'gdzie można obejrzeć mecz w necie' albo 'w jakim kanale dziś Liverpool'. Wszystkiego można dowiedzieć się w temacie 'Internetowe transmisje' na Naszym forum.
 • 3.4 Apelujemy do użytkowników, by nie robili sobie 'relacji live' w komentarzach przy okazji spotkań Liverpoolu, innych meczów Premier League itp.
 • 4.1 Ortografia
  Wśród Nas nie ma maszyn, każdy czasem strzeli byka i jest to normalne ale zastrzegamy sobie prawo kasowania komentarzy które „dają po oczach” fantazyjnymi i zadziwiającymi kombinacjami błędów. Rozumiemy, że młodzi ludzie odczuwają silną potrzebę autoekspresji ale jeśli chcesz się wypowiadać na forum publicznym najpierw poznaj elementarne zasady języka którym się posługujesz.
  Masz dysgrafię, dysortografię? Będziesz mieć łatwiej na maturze, tutaj nie. Sprawdzaj komentarze, weź do ręki słownik(nie parzy, obiecujemy) albo pisz komentarze z mama/tatą/babcią/dziadkiem.
 • 4.2 Szczególną formą nieposzanowania języka jest język „dzieci neo”. Chcesz pisać „ftedy”, „jush” albo „yeshtche”? Załóż sobie photobloga albo wejdź na stronę jakiegoś czasopisma dla nastolatków, znajdziesz tam więcej „ziomkoof” niż na stronie poświęconej klubowi piłkarskiemu.
 • 5. Caps Lock
  Zabraniamy pisania komentarzy z włączonym klawiszem Caps Lock. Takie wypowiedzi będą niezwłocznie kasowane.
 • 6. Wykrzykniki i powtórzone litery
  Rozumiemy, że chcecie czasem coś podkreślić ale rząd wykrzykników na końcu zdania wyświetla się na całej szerokości strony i nie wygląda to dobrze, więc takie komentarze będą kasowane.
 • 7. Linki
  Zamieszczanie w komentarzach jakichkolwiek linków, nawet związanych z tematem jest surowo zakazane.
 • 8. Reklama
  Umieszczanie reklam konkurencyjnych stron jest zabronione.
 • 9. Uwagi i zalecenia dotyczące redaktora, jego artykułów, pomysłów własnych itp. przesyłajcie za pomocą poczty elektronicznej lub względnie komunikatora. Miejsce pod newsami ma inne zadanie.

W razie pytań dotyczących regulaminu proszę pisać na adres mailowy [email protected]. Z czasem mogą zostać dodane kolejne podpunkty.

Dział tworzyli: Air i Vasco