EVE
Everton
Premier League
12.02.2025
20:30
LIV
Liverpool
 
Osób online 2320

Benitez oczekuje właściwej reakcji


Rafa Benitez chce, by jego piłkarze odpowiedzieli w zwycięski sposób na sobotnią ligową porażkę w jutrzejszym spotkaniu z Sunderlandem. Zespół Liverpoolu po przegranej ma coraz mniejsze szanse na tytuł najlepszej drużyny w kraju.

- W czasie treningu rozmawialiśmy o poprawie naszej gry i pokazaniu charakteru. Chcemy reakcji u piłkarzy i jeśli wszystko pójdzie ok, to ją zobaczymy.

- Nie możemy ciągle mówić o dystansie jaki dzieli Nas do Manchesteru. Koncentrujemy się na grze z Sunderlandem i potem zobaczymy naszą sytuację.

- Mieliśmy swoje szansę w sobotę, ale po pierwszej straconej bramce staliśmy się bardziej nerwowi i niedokładni. W drugiej połowie zagraliśmy poniżej oczekiwań.

W czasie weekendu grać będą zespoły w Pucharze Anglii i Liverpool spokojnie przygotuje się do rewanżu z Realem, co cieszy managera The Reds.

- Ludzie będą bardziej szczęśliwi, gdy wygramy i będziemy mogli w spokoju przygotowywać się do meczu w Lidze Mistrzów.

- To normalne, że wolisz więcej czasu, by przygotować się na tego rodzaju spotkanie, zwłaszcza, gdy niektórzy piłkarze nalegają na drobne dolegliwości zdrowotne.

- Jeśli zagramy dobry mecz i wygrany, to nastroje w zespole na pewno będą lepsze.

Skrtel w ostatnim spotkaniu zastąpił na prawej flance Arbeloe, ale Benitez dodał, że Słowak nie będzie zbyt często grał na tej pozycji.

- Potrzebowaliśmy tej zmiany na ten mecz. Nie uważam, żebyśmy musieli robić to częściej, mimo iż zaprezentował się dobrze.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Wkrótce piąty odcinek podcastu YNTA!  (0)
10.02.2025 18:32, Gall1892, własne
Lovren o przyszłości Salaha w Liverpoolu  (0)
10.02.2025 17:46, FroncQ, Liverpool Echo
Teraz Liverpool musi sięgnąć po jakieś trofeum  (0)
10.02.2025 17:31, Bartolino, The Daily Telegraph
Problemy kadrowe Evertonu przed derbami  (8)
10.02.2025 13:02, Vladyslav_1906, liverpool.com
Reakcje prasy po meczu z Plymouth  (0)
10.02.2025 12:06, Redbeatle, thisisanfield.com
Carra sugeruje, że szanse The Reds wzrosły  (2)
10.02.2025 11:22, RosolakLFC, Liverpool Echo
Skrót meczu  (0)
10.02.2025 10:31, Piotrek, liverpoolfc.com