13.05.2024
21:00

Osób online 1102

17-latek z Akademii strzela jak Alonso

Liverpool do lat 18 zremisował 2-2 swój wczorajszy mecz przeciwko Blackburn Rovers. Podczas spotkania talentem błysnął Adam Pepper, który strzelił drugą bramkę dla Liverpoolu. 17-letni pomocnik trafił do siatki z połowy boiska w 55. minucie.

Wynik meczu otworzyło Blackburn w pierwszej części meczu. Dla Liverpoolu wyrównał Joe Kennedy. Trafienie Peppera mogło być zwycięską bramką, jednak nasza drużyna nie utrzymała wyniku 2-1 i po godzinie gry Rovers strzelili gola.

Był to szczególnie przygnębiający moment dla Liverpoolu, który mimo tego atakował i mógł strzelić przynajmniej dwie bramki, kiedy Pepper i Nathan Eccleston mieli czystą pozycję do strzału.

Liverpool: Martin Hansen, Michael Scott, Chris Buchtmann, Andre Wisdom, Joe Kennedy, Michael Roberts, David Amoo, Adam Pepper, Nathan Eccleston, Karl Clair (Jack Robinson 66), Tom Ince.

Rezerwowi: Alex Cooper, Deale Chamberlain, Connor Roberts-Nurse.