Osób online 1935

Arbeloa i Reina chcieliby Barcę


Obrońca Liverpoolu Alvaro Arbeloa i bramkarz Pepe Reina przyznają, że byliby zadowoleni trafiając na Barcelonę w Lidze Mistrzów. The Reds zagrają dwumecz z Barceloną jeśli uda im się pokonać w ćwierćfinale zespół Chelsea, a Blaugrana przejdzie Bayern Monachium.

Po wyeliminowaniu Realu Madrid z najlepszej szesnastki rozgrywek, hiszpańskie gwiazdy Liverpoolu byłyby podekscytowane napotykając na swojej drodze kolejnych gigantów z Primera Division.

Podopieczni Rafy Beniteza stawią czoła Chelsea w wewnątrzangielskim pojedynku ćwierćfinałowym i zdaje się, że obaj byliby zachwyceni mając okazję zagrać przeciw Blaugranie w półfinale.

Obrońca wskazał Barcę na "autentycznych faworytów" do zdobycia europejskiego trofeum, ale jest zdeterminowany bo dodać kolejny hiszpański skalp do swojej kolekcji.

- Miło by było zagrać z Barcą - powiedział Arbeloa na konferencji prasowej.

- Idzie nam całkiem dobrze w Premier League, gonimy Manchester United. Kiedy przyszłoby nam zagrać z Barcą w Champions League, przekonalibyśmy się, czy możemy zrzucić ich z chmury, na której siedzą.

- Uważam, że są oni autentycznymi faworytami do zwycięstwa w turnieju dzięki wspaniałemu futbolowi, jaki prezentują.

Bramkarz, Pepe Reina, przekonuje, że the Reds muszą zachować koncentrację na potyczce z Chelsea, zamiast snuć przypuszczenia o potencjalnym pojedynku z Barceloną.

- Nie będzie łatwo, najpierw musimy pokonać Chelsea - powiedział Reina.

- Barca to trudny przeciwnik, ale musimy być dobrze przygotowani na Chelsea, która także nie należy do przyjemnych oponentów.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Heitinga zostanie trenerem Ajaxu  (1)
31.05.2025 13:45, PiotrKukczynski1992, liverpoolfc.com
Mistrzowska kampania oczami Sipke Hulshoffa  (0)
31.05.2025 13:00, Bartolino, liverpoolfc.com
Lijnders dołącza do sztabu Guardioli  (16)
31.05.2025 11:02, Olastank, The Athletic
Wywiad z Frimpongiem po podpisaniu kontraktu  (1)
31.05.2025 04:18, GingerElf, liverpoolfc.com
Frimpong to nie TAA – ale ma swoje atuty  (3)
31.05.2025 01:50, Bartolino, Sky Sports
Poznaj Jeremiego Frimponga - 10 faktów  (0)
30.05.2025 20:36, Bajer_LFC98, liverpoolfc.com
Frimpong: Liverpool to inny poziom  (0)
30.05.2025 19:33, Wiktoria18, liverpoolfc.com