LIV
Liverpool
Premier League
31.08.2025
17:30
ARS
Arsenal
 
Osób online 1117

Masch motywuje kolegów


Kapitan reprezentacji Argentyny, Javier Mascherano wzywa kolegów z drużyny do jak największej poprawy przed ostatnimi trzema meczami kwalifikacji do Mistrzostw Świata w RPA. Dziś czeka ich mecz z Wenezuelą.

Podopieczni Diego Maradony do tej pory wygrali zaledwie jedno z trzech spotkań rozgrywanych na własnym terenie. Jednak Javier nawołuje do pokazania prawdziwych umiejętności kiedy podejmą w Buenos Aires Wenezuelczyków.

- Musimy podejść do tego poważnie, wziąć na siebie odpowiedzialność i podejmować odpowiednie decyzje na boisku - powiedział Mascherano.

- Powinniśmy powtórzyć pamiętne 30 minut, jakie rozegraliśmy w meczu towarzyskim ze Szkocją, a także spróbować zagrać tak, jak przeciwko Francji.

- Za nami bardzo trudne spotkania z Ekwadorem, Paragwajem i Urugwajem. Dlatego też musimy teraz udowodnić, że jesteśmy najlepsi z tej grupy - zakończył

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności