PNE
Preston North End
Towarzyski
13.07.2025
16:00
LIV
Liverpool
 
Osób online 1272

Udane występy Czerwonych w Europie


Albert Riera został bohaterem reprezentacji Hiszpanii na Ataturk Stadium, kiedy w 90 minucie strzelił gola na 2-1 decydującego o zwycięstwie Mistrzów Europy. Wcześniej w 63 minucie po rzucie karnym do siatki gospodarzy trafił Xabi Alonso.

Fernando Torres grał 85 minut, zanim zastąpił go Guiza.

Daniel Agger rozegrał 90 minut w zwycięskim 3-0 spotkaniu Danii z Albanią.

2 bramki dla Holendrów w meczu z Macedonią strzelił Dirk Kuyt, który grał przez 81 minut. Na drugą połowę w miejsce Arjena Robena wszedł Ryan Babel, który oddał jeden celny strzał na bramkę gości.

90 minut w barwach zespołu Anglii zaliczył Steven Gerrard i popisał się asystą w polu karnym przy decydującym golu Johna Terry'ego w końcówce meczu na Wembley. Synowie Albionu zwyciężyli 2-1.

Martin Skrtel trafił, ale ... do własnej bramki w meczu Słowacji z Czechami. Jego zespół jednak wygrał niespodziewanie 2-1 w Pradze i jest poważnym kandydatem do występu w RPA.

Yossi Benayoun pojawił się na boisku jako zmiennik w 47 minucie, ale jego Izrael poległ na Krecie w starciu z Grecją 1-2.

Niezbyt miło środę wspominał będzie Javier Mascherano. Jego Argentyna poległa na boisku Boliwii aż 6-1.

Adrea Dossena pojawił się w 59 minucie jako zmiennik w spotkaniu Italii z Irlandią zakończonym remisem 1-1. Bramkę dla zespołu z Wysp na minutę przed końcem strzelił Robbie Keane.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Rusza nowy projekt LFC Foundation w Etiopii (0)
01.07.2025 19:22, Bartolino, liverpoolfc.com
Rozmowy o transferze Núñeza do Napoli trwają (8)
01.07.2025 17:08, Wiktoria18, thisisanfield.com
Robertson niezdecydowany w sprawie przyszłości (3)
01.07.2025 15:55, Maja, thisisanfield.com
Podejście Slota do pre-seasonu (2)
01.07.2025 12:53, BarryAllen, thisisanfield.com
Styl gry Wirtza i jego chemia z Frimpongiem (3)
30.06.2025 19:39, Tomasi, liverpoolfc.com