INT
Inter Mediolan
Champions League
09.12.2025
21:00
LIV
Liverpool
 
Osób online 253

Gerro chwali bohatera Yossiego


Steven Gerrard pochwalił Yossiego Benayouna po tym jak Izraelczyk zdobył zwycięską bramkę w spotkaniu z Fulham na Craven Cottage.

Benayoun zdobył wspaniałą bramkę w doliczonym czasie gry. Komplet punktów trafił do Liverpoolu. Podopieczni Beniteza po raz kolejny rozegrali bardzo dobre spotkanie.

Liverpool ma teraz dwa punkty przewagi nad Manchesterem United, który rozgrywa swoje spotkanie jutro. Gerrard uważa, że bramka Izraelczyka będzie miała wspaniałe konsekwencje w przyszłości.

- Wiedzieliśmy przed spotkaniem, że remis lub przegrana nic nam nie da. Musieliśmy dalej naciskać na Manchester United, Chelsea również wygrała dziś swoje spotkanie - powiedział.

- To był masywny występ, nasi zawodnicy walczyli do końca i dostaliśmy to na co zasłużyliśmy. Mówiąc szczerze myślałem już, że nie uda nam się nic wywalczyć w tym spotkaniu, lecz Yossi zdobył wspaniałą bramkę.

- Yossi to szczególny zawodnik. Strzela dla nas bardzo ważne bramki, nawet gdy nie gra w każdym spotkaniu. On pokazuje jak ważne jest posiadanie takich zawodników w składzie.

- Jeśli uda nam się podtrzymać obecną formę i pewność siebie bramka Yossiego może okazać się kluczem do sukcesu.

- Teraz musimy poczekać na to co zrobi Man United przeciwko Aston Villi. United musi wiedzieć, że wciąż walczy o tytuł.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Ekitiké graczem meczu z Leeds (0)
07.12.2025 22:07, AirCanada, własne
Owen krytykuje Salaha (3)
07.12.2025 18:25, Ad9am_, Liverpool Echo
Van Dijk o Salahu: Potrzebuję go (1)
07.12.2025 15:19, MaksKon, thisisanfield.com
Neville: Liverpoolowi nie można ufać (2)
07.12.2025 14:36, Bartolino, Sky Sports
Nie żyje Tom Hicks (6)
07.12.2025 14:14, Gall1892, liverpoolfc.com