LIV
Liverpool
Premier League
19.10.2025
17:30
MUN
Manchester United
 
Osób online 567

Wenger: Wciąż pamiętam


Zeszłoroczna porażka z Liverpoolem w Lidze Mistrzów wciąż zaprząta głowę trenera Arsenalu, Arsene'a Wengera.

Arsenal pierwszy objął prowadzenie na Anfield Road, później bramkę dla Kanonierów zdobył Adebayor. Ogólnie obie drużny strzeliły po trzy bramki w dwóch spotkaniach.

W takim wypadku to podopieczni Wengera awansowaliby dalej. Lecz kilka sekund po bramce Adebayora Kolo Toure sfaulował Ryana Babela a Gerrard zamienił rzut karny na bramkę. Pod koniec spotkania Babel zdobył czwartą bramkę dla The Reds.

- Byliśmy lepszą drużyną perspektywy tych dwóch spotkań - powiedział Wenger.

- Moim zdaniem roztargnienie i brak skupienia po zdobyciu drugiej bramki na Anfield zrobiły swoje. To są przyczyny naszej porażki.

- Zabrakło nam szczęście ponieważ w pierwszym spotkaniu na Emirates Alexander Hleb był faulowany w polu karnym. W rewanżu nie powinno być faulu na Babelu.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Rooney o formie Salaha (1)
07.10.2025 07:54, BarryAllen, BBC
Jan Molby: Klopp nie zwróciłby na mnie uwagi (0)
07.10.2025 05:39, GingerElf, The Daily Telegraph
Quansah o odejściu z Liverpoolu (0)
06.10.2025 18:12, Wiktoria18, thisisanfield.com
Keïta: Znów cieszę się futbolem (0)
06.10.2025 09:06, AirCanada, liverpool.com
Sturridge: Drużynie brakuje Lucho (0)
06.10.2025 08:50, AirCanada, Sky Sports