LIV
Liverpool
Community Shield
10.08.2025
16:00
CRY
Crystal Palace
 
Osób online 1466

Macca: Forma przyszła za późno


Steve McManaman powiedział, że Liverpool wygrałby ligę, gdyby do rozegrania pozostało jeszcze 8 spotkań. Były skrzydłowy The Reds dodał, że forma podopiecznych Beniteza przyszła minimalnie za późno, przez co przegrywają teraz rywalizację z Manchesterem United.

Liverpool wygrał 8 z 9 ostatnich ligowych spotkań zdobywając 25 z możliwych 27 punktów.

Czerwoni mają do rozegrania 2 spotkania i przy jednym zaległym meczu Manchesteru United ich szanse na mistrzowski tytuł wydają się już raczej tylko pięknym snem.

Czerwone Diabły potrzebują już tylko 4 punktów, by cieszyć się z 18-tej w historii mistrzowskiej korony mając przed sobą spotkania z Wigan, Arsenalem i Hull City.

McManaman oczekuje od Beniteza rozsądnych wzmocnień latem, by zespół zrobił kolejny krok naprzód w następnym sezonie.

- Na nasze nieszczęście wszystko przyszło troszkę zbyt późno. Chłopcy muszą być jednak pełni optymizmu przed nowym sezonem.

- Oczekuję, że Benitez poprawi latem niektóre aspekty na boisku.

- Różnica między Manchesterem a Liverpoolem to ławka. United mieli Teveza, który wchodził i potrafił zmieniać oblicza meczów. The Reds nie mieli określonej jakości jeśli chodzi o zmienników. Rafa o tym wie i wierzę, że nadrobi to latem.

- Kiedy tracisz punkty, zawsze później zastanawiasz się nad spotkaniami, które powinieneś wygrać. Manchester także może patrzeć w ten sposób, ale to odnosi się głównie do Liverpoolu.

- U siebie tracili punkty ze Stoke, Hull, Fulham i Man City. To spotkania, które musieliśmy wygrać.

- Zawiedli także w wyjazdowym meczu ze Stoke a takie rzeczy nie mogą się zdarzać przyszłym mistrzom.

- Obecnie strzelamy sporo bramek, wyglądamy na pewnych siebie i jesteśmy kreatywni na boisku.

- Po niektórych wielkich występach wielu już wyobrażało sobie Liverpool jako mistrza.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Skrót pierwszego meczu z Bilbao (0)
05.08.2025 05:40, Piotrek, liverpoolfc.com
Ekitike o sparingu z Athletic Club (0)
05.08.2025 02:06, GingerElf, liverpoolfc.com
Slot po dwumeczu z Athletic Bilbao (0)
05.08.2025 00:22, Vladyslav_1906, liverpoolfc.com
Wnioski po dwumeczu z Athletic Bilbao (10)
05.08.2025 00:04, MaksKon, The Athletic
Zdjęcia z dwumeczu z Athletic Bilbao (0)
04.08.2025 23:29, AirCanada, liverpoolfc.com
Bramki z pierwszego meczu z Bilbao (0)
04.08.2025 22:59, AirCanada, liverpoolfc.com