LIV
Liverpool
Community Shield
10.08.2025
16:00
CRY
Crystal Palace
 
Osób online 1975

Hyypia: Powrót byłby świetny


Opuszczający Liverpool obrońca Sami Hyypia powiedział o chęciach powrotu na Anfield, kiedy postanowi zakończyć karierę. Fin w przyszłym sezonie będzie grał w Bundeslidze po tym jak uzgodnił warunki dwuletniego kontraktu z Bayerem Leverkusen.

Trener the Reds Rafa Benitez oferował Hyypii nowy kontrakt, zawierający opcje szkoleniową, ale piłkarz postanowił, że będzie grać dalej i w niedzielę będzie miał okazje na pożegnanie w meczu z Tottenhamem.

- Chciałbym wrócić pewnego dnia do Liverpoolu jako trener i świetnie było usłyszeć, że trener też by tego chciał - powiedział Hyypia w Daily Mirror.

- Od zawsze miałem na uwadze trenowanie, ale najpierw wolę zdobyć doświadczenie. Jeszcze go na tyle nie zebrałem, ponieważ chcę dalej grać i sądzę, że w tym momencie byłoby to obciążeniem.

- Jednak na końcu kariery piłkarskiej przyglądnę się moim dokonaniom i zobaczę. Mam wiele wspomnień z Liverpoolu i powrót pewnego dnia byłby naprawdę świetny.

- Myślę, że nastąpi to po tym, gdy ostatecznie będę gotów usiąść i uświadomić sobie co zrobiłem przez te 10 lat. Ciężko to teraz określić. To miłe, że zostałem tutaj zapamiętany.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Skrót pierwszego meczu z Bilbao (0)
05.08.2025 05:40, Piotrek, liverpoolfc.com
Ekitike o sparingu z Athletic Club (0)
05.08.2025 02:06, GingerElf, liverpoolfc.com
Slot po dwumeczu z Athletic Bilbao (0)
05.08.2025 00:22, Vladyslav_1906, liverpoolfc.com
Wnioski po dwumeczu z Athletic Bilbao (4)
05.08.2025 00:04, MaksKon, The Athletic
Zdjęcia z dwumeczu z Athletic Bilbao (0)
04.08.2025 23:29, AirCanada, liverpoolfc.com
Bramki z pierwszego meczu z Bilbao (0)
04.08.2025 22:59, AirCanada, liverpoolfc.com