13.05.2024
21:00

Osób online 1089

Top 100 Beniteza - Numer 96 (video)

Kontynuujemy serie nazwaną '100 najlepszych spotkań Rafy Beniteza w Premier League', tym razem przedstawiając 96. miejsce. Na nim uplasowało się starcie ze stycznia 2007 roku, gdy podejmowaliśmy Bolton Wanderers.

Spotkanie: Liverpool 3-0 Bolton

Data: 1 stycznia 2007

Miejsce: Anfield

Liverpool: Reina, Finnan, Riise, Carragher, Hyypia, Gonzalez (Luis Garcia 69'), Alonso, Gerrard (Aurelio 85'), Pennant, Crouch, Kuyt (Fowler 86'). Ławka: Agger, Dudek.

Steven Gerrard przypieczętował zdobycie odznaczenia MBE fantastyczną bramką strzeloną przed the Kop, gdy pokonaliśmy Kłusaki.

W 63. minucie meczu uderzył piłkę fantastycznym wolejem i oddał pokłon szalejącym po bramce kibicom.

Dwie minuty wcześniej Peter Crouch otworzył wynik strzelając bramkę nożycami po podaniu Jermaine Pennanta.

Dirk Kuyt przesądził o wygranej 3:0 w 83. minucie, którą the Reds udanie zainaugurowali 2007 rok.