LIV
Liverpool
Premier League
22.11.2025
16:00
FOR
Nottingham Forest
 
Osób online 1047

Castaignos nie trafi na Anfield


Agent celu transferowego Arsenalu Luci Castaignosa powiedział w rozmowie z Setantą, że plotki o zainteresowaniu Liverpoolu są wyssane z palca. Nastolatek zabłysnął świetną grą dla Holandii na Mistrzostwach Europy U-17 i kilka klubów wyraziło chęć jego sprowadzenia.

Sądzi się, że Castaignos preferowałby przenosiny do Arsenalu z klauzulą, która pozwoli mu zostać Feyenoordzie na jeszcze jeden sezon.

Pojawiły się pogłoski, że Liverpool przykuł swoje zainteresowanie, ale Arie Treffers stwierdził, że nie było żadnego kontaktu.

- Jedyny klub w tym momencie to Arsenal - mówił Treffers. - To ważne, ponieważ którykolwiek klub się zgłasza musi wiedzieć, że zawodnik zostanie tam gdzie jest na najbliższy sezon.

- Luc ma 16 lat, gdyż 17 skończy we wrześniu i czujemy, że w następnym sezonie będzie miał szanse występów w Feyenoordzie. Szybko się rozwija, przed dwoma laty przeszedł z drużyny amatorskiej, ale czujemy, że dla jego rozwoju lepiej będzie, jeśli jeszcze przez kolejny rok zostanie w Feyenoordzie, a potem wyjedzie gdzie indziej.

Arsenal mógłby musieć stawić czoła kilku rywalom, ale raczej nie w postaci Liverpoolu.

Treffers dodał: - Jest spore zainteresowanie, gdyż kluby widziały jego grę na Mistrzostwach U-17.

- Rozmawiamy z Arsenalem od kilku miesięcy. Jednak w tym momencie są dwa kluby, które się kontaktują.

- Słyszałem o Liverpoolu, ale nigdy nie dał żadnego sygnału ani mnie, ani Feyenoordowi.

- Dla Liverpoolu znalezienie mojego numeru nie jest trudne. Nie ma Liverpoolu wśród zainteresowanych 6-7 klubów.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Werner broni transferu Wirtza (1)
20.11.2025 15:36, BarryAllen, liverpool.com
John Barnes na temat problemów Liverpoolu (0)
20.11.2025 14:19, Sz_czechowski, liverpoolecho.co.uk
Rezerwy pokonują 2:0 Preston (0)
20.11.2025 10:57, AirCanada, liverpoolfc.com
Bild: Salah winny słabej formy Wirtza (2)
20.11.2025 10:50, Redbeatle, liverpool.com
Isak prawie bez minut w reprezentacji (5)
20.11.2025 02:49, GingerElf, thisisanfield.com