LIV
Liverpool
Premier League
28.02.2026
16:00
WHU
West Ham United
 
Osób online 3187

Arbeloa nie wie, czy zostanie


Alvaro Arbeloa jest coraz bliższy opuszczenia Liverpoolu po tym, jak przyznał, że jest zadowolony z zainteresowania Realu Madryt. Wcześniej gazeta Liverpool ECHO poinformowała, że boczny obrońca prawdopodobnie zostanie sprzedany do Królewskich za około pięć milionów funtów, by odzyskać część pieniędzy wydanych na Glena Johnsona.

Arbeloa z zaciekawieniem patrzy na drużynę budowaną w Madrycie. - Jestem bardzo dumny z tego, co robi klub. Projekt Florentino Pereza jest naprawdę wielki. Jeżeli interesuje się tobą Real Madryt, to masz powody do zadowolenia - cieszył się Hiszpan.

Piłkarz szczerze przyznał, że jego przyszłość leży pod znakiem zapytania. - Skłamałbym, gdybym powiedział, że na pewno pozostanę w Liverpoolu. W tym tygodniu o tym pomyślę, może będę wiedział coś więcej do poniedziałku - zapowiedział.

W chwili obecnej negocjacje pomiędzy Liverpoolem a Realem nie mogą być prowadzone, ponieważ wciąż nie wybrano następcy Ricka Parry'ego.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Potwierdzone daty meczów z Galatasaray (0)
27.02.2026 20:37, AirCanada, liverpoolfc.com
Van Dijk: Musimy utrzymać impet (0)
27.02.2026 18:44, Wiktoria18, liverpoolfc.com
Nuno przed meczem na Anfield (0)
27.02.2026 16:31, FroncQ, whufc.com
Arne Slot po wylosowaniu Galatasaray w 1/8 LM (1)
27.02.2026 14:02, MaksKon, liverpoolfc.com
Konferencja Slota przed West Hamem (1)
27.02.2026 14:01, Kosma, liverpoolfc.com
Statystyki przed meczem Liverpool – West Ham (0)
27.02.2026 12:07, FroncQ, liverpoolfc.com