LIV
Liverpool
Premier League
02.04.2025
21:00
EVE
Everton
 
Osób online 1461

Kuyt o Gerrardzie


Jak mówi Holender dziennikarzom Timesa - Tony'emu Barrettowi i George'owi Caulkinowi po wygranej z Boltonem - Steven Gerrard to najlepszy pomocnik na świecie.

Dirk Kuyt wskazuje przy tym, że Gerrard może i nie zaczął sezonu w swojej najlepszej formie, za co spadła na niego krytyka ze strony niektórych środowisk, jednak wystarczyło jedno magiczne uderzenie prawej nogi, by powróciło zaufanie, którym zresztą jako drużyna cały czas go obdarzali.

- To dlatego jest kapitanem i dla mnie najlepszym pomocnikiem na całym świecie. Kiedy drużyna znajduje się w opałach, każdy oczekuje czegoś właśnie od niego. On wnosi coś specjalnego. Zrobił to poraz kolejny w meczu z Boltonem i jesteśmy naprawdę szczęśliwi, że mamy go ze sobą - dodaje Dirk.

Nasz holenderski prawy pomocnik twierdzi również, jakoby Gerrard nie martwił się meczem z The Viillans. Według niego Stevie jest typem zawodnika, który zawsze patrzy na następne spotkanie, bez względu na to, czy zagrał dobrze czy źle. Po prostu zawsze myśli o tym, żeby zagrać lepiej następnym razem - co pokazuje jak wielkim jest profesjonalistą.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Mohamed Salah wspiera młode piłkarki w Liverpoolu  (0)
28.03.2025 20:04, FroncQ, Liverpool Echo
Kontuzja Doaka a jego przyszłość  (0)
28.03.2025 17:59, Wiktoria18, thisisanfield.com
Kerkez o pogłoskach transferowych  (0)
28.03.2025 12:55, Maja, The Athletic
Salah zostanie królem strzelców?  (0)
28.03.2025 12:37, Redbeatle, liverpoolfc.com