LIV
Liverpool
Champions League
17.09.2025
21:00
ATM
Atlético Madryt
 
Osób online 773

Hansen o koncentracji


Alan Hansen wierzy, że Liverpool musi wyjść na dzisiejszy mecz z Burnley maksymalnie zmotywowany i skoncentrowany oraz zgarnąć komplet punktów przed własną publicznością.

The Clarets mieli okazję cieszyć się już ze zwycięstw nad Manchesterem United oraz Evertonem, a były defensor the Reds uważa, że gra przeciwko zawodnikom Owena Coyle'a nie może być traktowana jako spacerek.

- Nikt nie może dopisywać sobie 3 oczek przed meczem z Burnley - mówił Hansen.

- Wszyscy spodziewali się beniaminka, który będzie tryskał swoim zaangażowaniem i gryzł trawę, ale nikt nie spodziewał się, że pokonają Manchester i Everton na Turf Moor.

- Pokazali, że oprócz woli walki mają też sporo umiejętności i pasują do tego grona.

Jednakże, wszyscy są zdania, że Liverpool jest w stanie pokonać Burnley bez zmrużenia oka.

- Jeżeli wyjdą na Anfield i spróbują grać futbol, gra powinna się otworzyć, a wtedy Liverpool powinien pokazać swoje doświadczenie - dodał.

- Anfield to świetne miejsce do gry, więc Liverpool musi szybko zaatakować i stłumić Burnley, a wtedy wszystko pójdzie po naszej myśli, a nie tak jak z Aston Villa.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Wieści z wypożyczeń (0)
15.09.2025 20:11, Matt_ityahu1892, thisisanfield.com
Neville porównuje Liverpool z United (0)
15.09.2025 17:50, Sz_czechowski, Liverpool Echo
Zdjęcia z meczu z Burnley (1)
15.09.2025 14:55, AirCanada, liverpoolfc.com
Carragher stawia Isaka wyżej od Ekitike (2)
15.09.2025 14:16, BarryAllen, Liverpool Echo
Dlatego nie zdejmuje się Mohameda Salaha (11)
15.09.2025 13:54, Klika1892, The Athletic
Virgil o podwójnym zwycięstwie The Reds (0)
15.09.2025 13:46, GingerElf, liverpoolfc.com