GAL
Galatasaray
Champions League
10.03.2026
18:45
LIV
Liverpool
 
Osób online 987

Aldridge chwali trenera Burnley


John Aldridge w samych pozytywach wyraża się na temat managera Burnley - Owena Coyle'a. Dziś o godzinie 16 na Anfield, Liverpool będzie podejmował beniaminka Premier League i legenda The Reds wie, że gospodarze nie stoją przed prostym zadaniem.

- Znam go, z naszej wspólnej pracy w drużynie Irlandii i wiem, że wykonuje świetną pracę w Burnley.

- Sam awans do Premier League, był ogromnym sukcesem, a teraz doszły zwycięstwa nad Manchesterem i Evertonem.

- Rozmawiałem z nim ostatnio i bardzo podoba mi się jego nastawienie.

- Niektórzy trenerzy oszczędziliby swoich piłkarzy przed meczem na Anfield, myśląc o zdobywaniu punktów ze słabszymi zespołami.

- Owen taki nie jest i zagra dziś swoimi najlepszymi zawodnikami. Jego podopieczni zapracowali ciężko na awans do Premier League i mają teraz okazję mierzyć się z najlepszymi.

- Liverpool musi podejść do rywala z respektem, gdyż to mecz, który musimy wygrać. Po porażce z Aston Villą na Anfield ważne jest, by rozpocząć kolejną serię wygranych na własnym terenie.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

The Reds wylatują do Turcji – zdjęcia (0)
09.03.2026 16:16, Gall1892, liverpoolfc.com
Alisson nie poleciał do Turcji (7)
09.03.2026 14:25, Gall1892, liverpoolfc.com
Trening przed Galatasaray - zdjęcia (0)
09.03.2026 12:50, AirCanada, liverpoolfc.com
Skrót meczu U-18 (0)
09.03.2026 11:25, Piotrek, liverpoolfc.com