05.05.2024
17:30

Osób online 913

Co u naszych rywali?

W ten weekend wszystkie zespoły grupy E tegorocznej Ligi Mistrzów wygrały swoje mecze ligowe. Zarówno Lyon, Fiorentina i Debreczyn pokonały swoich rywali w stosunku 1:0, a Liverpool nie dał szans Burnley pokonując ich 4:0.

W Serie A Fiorentina zajmuje 4 miejsce w lidze po 3 rozegranych meczach w których odnotowała dwa zwycięstwa i jeden remis. Podopieczni Prandelliego pokonali dziś ekipę Cagliari 1:0 u siebie, a bramkę na wagę 3 punktów zdobył w 56 minucie Alberto Gilardino.

We Francji niepokonany pozostaje Lyon, który zajmuje 3 miejsce w Ligue 1 mając tyle samo punktów co wyprzedzające go PSG i Bordeaux. W 4 kolejce pokonali u siebie Lorient, a jedyną bramkę w meczu strzelił Michael Bastos.

Nasi najbliżsi przeciwnicy, Debreczyn, zdołali zwyciężyć na wyjeździe z Pask 1:0. Jedyny gol pad w 33 minucie, a jego zdobywcą był Szakaly. Mimo to, Debreczyn zajmuje dopiero 5 pozycję w lidze z 12 punktami w 5 meczach.