CHE
Chelsea
Premier League
04.05.2025
17:30
LIV
Liverpool
 
Osób online 1341

Kuyt o znaczeniu Johnsona


Dirk Kuyt sądzi, że nabytek Liverpoolu, Glen Johnson, dodał drużynie nowego wymiaru jeśli chodzi o grę w ataku, który może być kluczowy w walce o trofea. Anglik odegrał znaczące role w zwycięstwach z Burnley oraz Stoke City i Holender uważa, że taka gra Johnsona sprawi, że ten będzie w kręgosłupie zespołu.

- Myślę, że Glen radzi sobie naprawdę dobrze - mówił na łamach liverpoolfc.tv. - Był świetnym transferem i od początku pokazał, że jest bardzo ważny - zarówno w defensywie jak i w ataku.

- Strzelił kilka bardzo ładnych bramek i zaliczył asysty. Prawdopodobnie jest jednym z najlepszych zawodników w zespole w tym sezonie. Wciąż jest młody i myślę, że dalej będzie się rozwijał.

Kuyt wierzy, że po chwili ze słabszą grą, drużyna utrzyma niezłą formę w sobotniej potyczce z Hull City.

- Oprócz meczu z Villą, sądzę, że pokazaliśmy, że w tym sezonie na Anfield możemy pokonać każdy zespół - powiedział. - Poprzedni sezon utrudniliśmy sobie kilkoma remisami, ale teraz jesteśmy w stanie strzelać bramki w pierwszej połowie.

- Istotne jest, aby trafić jak najwcześniej, ponieważ wówczas rywalowi będzie trudniej, a nam łatwiej.

- Wiemy, że Premier League to jedna z najtrudniejszych lig świata i każdy zespół posiada kilku dobrych graczy.

- Sądzę, że Hull też jest dobrą drużyną, ale musimy skupić się na sobie i wierzyć, że możemy ich pokonać. Musimy myśleć o sobie i szanować rywala.

- Nie zaczęliśmy udanie, przegrywając już dwukrotnie. Jednak teraz wróciliśmy na zwycięski tor i chcemy aby to się utrzymało, wliczając sobotę.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Chalobah przed meczem z Liverpoolem  (0)
04.05.2025 12:03, FroncQ, chelseafc.com
Slot z nagrodą za Występ Tygodnia  (0)
03.05.2025 23:13, Maja, liverpoolfc.com
Młodzież przegrywa 0:3 w derbach Merseyside  (2)
03.05.2025 21:33, AirCanada, liverpoolfc.com
Statystyki przed meczem z Chelsea  (0)
03.05.2025 21:29, Klika1892, liverpoolfc.com