LIV
Liverpool
Premier League
19.10.2025
17:30
MUN
Manchester United
 
Osób online 562

Hicks: Nie będzie wyprzedaży


Współwłaściciel Liverpoolu, Tom Hicks, uspokajał fanów zespołu, że najlepsi piłkarze nie będą sprzedawani, nawet jeśli drużyna Rafy Beniteza szybko zakończy udział w rozgrywkach Ligi Mistrzów.

Słaby początek sezonu spowodował, że Liverpool zajmuje 7. miejsce w lidze i może pożegnać się z Ligą Mistrzów.

Taki scenariusz tylko pogarsza nie najlepszą już sytuację finansową klubu i doprowadza do spekulacji, iż piłkarze będą sprzedawani.

Jednak Hicks przekonywał, że tacy zawodnicy jak Fernando Torres i Steven Gerrard nie będą zmuszeni do opuszczenia Anfield z powodu pieniędzy.

- Żaden z naszych najlepszych graczy nie zostanie sprzedany, bez względu na wyniki - mówił Hicks na łamach Sunday Mirror.

- Klub szybko potrafi zanotować wzrost dochodów pod względem handlowym.

- Przyciąga zainteresowanie znaczącego inwestora i chcemy upewnić się, że wybieramy odpowiednich wspólników.

- Jesteśmy zadowoleni z kwestii finansowych, ale mamy nadzieję na poprawę rzeczy na boisku.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Rooney o formie Salaha (2)
07.10.2025 07:54, BarryAllen, BBC
Jan Molby: Klopp nie zwróciłby na mnie uwagi (1)
07.10.2025 05:39, GingerElf, The Daily Telegraph
Quansah o odejściu z Liverpoolu (0)
06.10.2025 18:12, Wiktoria18, thisisanfield.com
Keïta: Znów cieszę się futbolem (0)
06.10.2025 09:06, AirCanada, liverpool.com