PNE
Preston North End
Towarzyski
13.07.2025
16:00
LIV
Liverpool
 
Osób online 1810

Reina: Chcę tu grać przez wiele lat


Pepe Reina potwierdził, że jest w 100 procentach przywiązany do Liverpoolu i chce podpisać nowy kontrakt, by grać na Anfield jeszcze przez wiele lat.

Rafa Benitez potwierdził niedawno, że rozmawiał z pierwszym bramkarzem zespołu na temat nowej umowy. Rezultat dyskusji jest bardzo pozytywny.

- Jestem przywiązany do Liverpoolu na 100 procent - powiedział Reina.

- Jestem w stanie wiele poświęcić dla klubu, a nawet umrzeć. Czuję się tutaj potrzebny i kocham ten klub, bez względu na to jaka jest sytuacja. Nie mogę wyrazić tego w lepszych słowach.

- Nikt nie zaproponował mi jeszcze nowego kontraktu, ale chciałbym go podpisać, dlatego trzeba poczekać na rezultaty rozmów.

Reina jest również pewny, że Liverpool przezwycięży ostatni spadek formy i powróci na zwycięską drogę szybciej, niż się tego spodziewamy.

27-letni bramkarz uważa, że Liverpool nie powinien koncentrować się na niczym innym, jak tylko zdobyciu trzech punktów w dzisiejszym pojedynku z Birmingham.

- Nawet nie chcę myśleć o odpadnięciu z Ligi Mistrzów - powiedział nasz bramkarz. - Jeśli jednak do tego dojdzie, wtedy będziemy musieli odłożyć nasze cele w tych rozgrywkach do następnego sezonu.

- Jestem optymistą i wierzę w pozytywną odpowiedź zespołu. Musimy trzymać się razem i wierzyć w powodzenie.

- Pierwsza czwórka mnie nie interesuje. Chcę zdobywać puchary. Wiemy, że musimy zacząć wygrywać mecze i dzisiaj mamy ku temu pierwszą okazję.

- Zanim zaczniemy myśleć o innych meczach, musimy dzisiaj zdobyć trzy punkty i krok po kroku osiągać kolejne cele. Nie ma sensu martwić się o to, jakie miejsce będziemy mieli w kwietniu, ponieważ musimy wygrać następny mecz.

- Ludzie cały czas mówią o tym, żeby sprowadzić do klubu wielkie nazwiska. Mamy tu jednak grupę 25 dobrych piłkarzy, którzy chcą grać dla Liverpoolu.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Pogrzeb Diogo Joty i André Silvy w sobotę (0)
04.07.2025 11:25, FroncQ, Liverpool Echo
Dlaczego Jota jechał do Anglii autem? (0)
04.07.2025 10:40, Redbeatle, The Daily Telegraph
Liverpool zastrzegł numer 20 na koszulce (8)
03.07.2025 22:52, AirCanada, Liverpool Echo
Kibice złożyli hołd zmarłemu Diogo i André (0)
03.07.2025 21:28, A_Sieruga, thisisanfield.com
Oświadczenie włodarzy Liverpoolu (0)
03.07.2025 21:05, ManiacomLFC, liverpoolfc.com