LIV
Liverpool
Champions League
17.09.2025
21:00
ATM
Atlético Madryt
 
Osób online 618

Prentice: Torres będzie rekordzistą


Patrząc na listę najlepszych strzelców w historii klubu, widzimy Rusha, Fowlera, Hunta, Dalglisha, Owena może nawet Hodgsona lub Liddela jeżeli bardzo dobrze znasz historię Anfield. Ta kolejność może się zmienić w zależności od wieku. Najczęściej pomijany w tej statystyce jest John Aldridge.

Zawsze to mnie zaskakuje.

Dorobek strzelecki Johna jest niesamowity bez względu na to, gdzie on grał. W Liverpoolu był w swojej szczytowej formie.

Zdobycze bramkowe Fernando Torresa przyprawiają mnie o zdumienie.

Jego gol przeciwko Wigan był 61 trafieniem w 100 meczu dla The Reds.

To tyle samo meczów ile potrzebował Aldridge.

Jednak patrząc na to, że Aldo dużo bramek zdobył z rzutów karnych, robi to Torresa niepowtarzalnym napastnikiem. Pokazał wszystkim inny styl grania w piłkę. Jest niesamowity.

Jeżeli w przyszłości ktoś spyta o listę najlepszych strzelców w historii Anfield, jestem pewny, że Torres będzie gdzieś między Rushem a Huntem.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Wieści z wypożyczeń (0)
15.09.2025 20:11, Matt_ityahu1892, thisisanfield.com
Neville porównuje Liverpool z United (0)
15.09.2025 17:50, Sz_czechowski, Liverpool Echo
Zdjęcia z meczu z Burnley (1)
15.09.2025 14:55, AirCanada, liverpoolfc.com
Carragher stawia Isaka wyżej od Ekitike (2)
15.09.2025 14:16, BarryAllen, Liverpool Echo