LIV
Liverpool
Champions League
17.09.2025
21:00
ATM
Atlético Madryt
 
Osób online 717

Masch: Wygrywajmy na Anfield


Javier Mascherano zaapelował do swoich kolegów z drużyny, żeby podtrzymali serię zwycięstw na własnym boisku i wierzy, że dobra forma na Anfield może być kluczem do wywalczenia w tym sezonie miejsca w pierwszej czwórce.

The Reds wygrali ostatnie trzy spotkania na Anfield i będą chcieli podtrzymać dobrą passę w meczu z Boltonem w sobotę.

Liverpool w nadchodzących meczach na Anfield zagra z Evertonem, Blackburn Rovers, Portsmouth I Sunderlandem. Argentyńczyk chce, aby The Reds wygrali mecze przez The Kop co ułatwi znacznie wyścig po pierwszą czwórkę.

- Jeżeli będziemy bardzo mocni na Anfield, to wzmocni naszą pewność siebie.

- Wierzę, że pewność siebie zależy od wyników. Jeżeli przegrywasz, pewność siebie spada i odwrotnie. Musimy patrzeć na pozytywne rzeczy i być dobrej myśli.

- Nie warto zbyt dużo myśleć o tym czy wygrywasz czy przegrywasz, ponieważ musimy iść dalej i patrzeć w przyszłość. Skupiamy się na meczu z Boltonem i chcemy go wygrać.

Wywalczenie czwartej pozycji w lidze to jest główny cel na ten sezon, jednak Mascherano chciałby aby jakieś trofeum zawitało na Anfield w tym roku.

Liga Europy startuje w przyszłym miesiącu i Argentyńczyk chciałby wywalczyć to trofeum.

- Naszym celem jest skończyć sezon na czwartej pozycji i wygrać Ligę Europy.

- Liga Europy jest dla nas bardzo ważna. Chcę wygrać coś z Liverpoolem. Mamy na to szansę i będziemy się starali ją wykorzystać.

- Wygrywając Ligę Europy grasz w Superpucharze co również będzie wspaniałe dla drużyny.

Mascherano cieszy się, że może znowu grać po 4 meczach pauzy.

- Jestem zadowolony, że mogę grać. Mam teraz okazję pomóc drużynie i to będę się starał robić.

- Dla każdego zawodnika rozczarowujące jest, gdy nie może grać tak jak ja, ale nie można myśleć o przeszłości.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Zdjęcia z meczu z Burnley (0)
15.09.2025 14:55, AirCanada, liverpoolfc.com
Carragher stawia Isaka wyżej od Ekitike (1)
15.09.2025 14:16, BarryAllen, Liverpool Echo
Dlatego nie zdejmuje się Mohameda Salaha (4)
15.09.2025 13:54, Klika1892, The Athletic
Virgil o podwójnym zwycięstwie The Reds (0)
15.09.2025 13:46, GingerElf, liverpoolfc.com
Kerkez ma wsparcie Robertsona w Liverpoolu (1)
15.09.2025 10:50, MaksKon, Liverpool Echo
Wnioski po meczu z Burnley (0)
15.09.2025 08:15, Bartolino, The Athletic
Statystyki (3)
14.09.2025 23:22, AirCanada, Sky Sports