LIV
Liverpool
Premier League
02.04.2025
21:00
EVE
Everton
 
Osób online 1108

Rafa po meczu z Unireą


Rafael Benitez nie ma najlepszych wiadomości dla nas po meczu, który zakończył się zwycięstwem 3-1. Martin Skrtel być może złamał palec i to jest teraz głównym zmartwieniem trenera Liverpoolu.

- Podejrzewam, że ma złamany palec, jednak trzeba poczekać na badania. To nie są dla nas dobre wiadomości - powiedział Benitez po meczu.

Na temat gry the Reds Benitez powiedział - To był trudny mecz i murawa była w kiepskim stanie. Wiedzieliśmy, że stoi przed nami ciężkie i wymagające wyzwanie.

- Straciliśmy gola, jednak potrzebowaliśmy spokoju na boisku, żeby kontynuować swoją grę.

Javier Mascherano strzelił niesamowitą bramkę, która dała wyrównanie. Benitez dodał - Zawsze próbuje strzelać z przed pola karnego i myślę, że może nad tym popracować, jednak dzisiaj było świetnie.

Ryan Babel również trafił do siatki, a trener the Reds był zadowolony z ogólnej postawy Holendra.

- Ryan ciężko pracuje i spisuje się dobrze na treningach. Takie wymagania stawiamy piłkarzom, którzy chcą grać.

- Każdy dostanie swoją szansę. Ryan gra dobrze i stoi przed nim kolejna okazja do gry.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Moyes przed derbami  (0)
01.04.2025 22:21, FroncQ, Sky Sports
Alisson wybrany najlepszym piłkarzem marca  (0)
01.04.2025 22:07, AirCanada, liverpoolfc.com
Van Dijk prosi fanów o energiczny doping  (0)
01.04.2025 20:00, A_Sieruga, liverpoolfc.com
Przedstawienie rywala: Everton  (0)
01.04.2025 19:29, Redbeatle, liverpoolfc.com
Wieści kadrowe przed derbami Merseyside  (0)
01.04.2025 18:29, Wiktoria18, liverpoolfc.com