LIV
Liverpool
Premier League
09.05.2026
13:30
CHE
Chelsea
 
Osób online 568

Babel: Będę coraz lepszy


Ryan Babel powiedział, że jest blisko prezentowania swojej najwyższej formy w koszulce Liverpoolu. Holender wystąpił w 6 ostatnich meczach The Reds, 4-krotnie wychodząc w wyjściowej jedenastce.

W tym czasie były gracz Ajaxu strzelił 2 bramki.

- Czuję się coraz lepszy. Jeśli dobrze pójdzie to forma będzie szła do góry. Z każdym następnym spotkaniem będziecie mnie widzieć w lepszej dyspozycji.

- Zawsze byłem szczęśliwy tu w Liverpoolu. Oczywiście, każdy jest sfrustrowany, kiedy nie może pokazać ludziom, co potrafi, ale to dotyczy wszystkich piłkarzy.

- Mam nadzieję, że najgorsze już za mną, teraz chcę iść do przodu razem z Liverpoolem.

Babel wierzy, że poniedziałkowy występ dla klubowi pozytywnego kopa na dalszą fazę sezonu.

23-letni gracz powiedział: - Te 3 punkty są ważne, ale pasja i zaangażowanie w grę ofensywną i defensywną powinna być kluczem na następne mecze.

- Nie sądzę, żeby Nasz występ przeciwko Lille był zły, jak mówiło wiele osób. Pokazaliśmy tam charakter, ale pechowo przegraliśmy. Czekamy na rewanż.

- W przypadku szybko zdobytej bramki, pewność siebie automatycznie wzrośnie.

- Fantastycznie byłoby również wygrać na Old Trafford tak jak w zeszłym sezonie. Przede wszystkim liczymy na dobry czwartek, by wybrać się na stadion Manchesteru pewnym siebie.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Jones może odejść do Interu (2)
06.05.2026 23:23, Vladyslav_1906, thisisanfield.com
Owen: Bowen powinien zastąpić Salaha (8)
06.05.2026 21:48, Wiktoria18, Liverpool Echo
Fakty i statystyki przed meczem z The Blues (0)
06.05.2026 19:24, Ad9am_, liverpoolfc.com
Salah: Bez nich byśmy nic nie wygrali (1)
06.05.2026 19:15, Shaay, thisisanfield.com
Nieobecni na dzisiejszym treningu (0)
06.05.2026 19:13, BarryAllen, Sky Sports
Klub nie planuje sprzedaży Gakpo (18)
06.05.2026 12:57, GingerElf, thisisanfield.com
Darwin Núñez opuści latem ligę saudyjską (3)
06.05.2026 12:51, AirCanada, thisisanfield.com