LIV
Liverpool
Premier League
02.04.2025
21:00
EVE
Everton
 
Osób online 1395

Agger: Jestem przywiązany do LFC


Daniel Agger powiedział, że zostaje w Liverpoolu. Reprezentant Danii stwierdził również, że był w szoku, kiedy dowiedział się o odejściu Rafaela Beniteza, a później zatrudnieniu go na stanowisku managera Interu Mediolan, zwycięzcy Ligi Mistrzów.

- Jestem trochę zaskoczony, ponieważ nie spodziewałem się tego - powiedział Agger. - Oczywiście było dużo spekulacji na ten temat, ale nie brałem tego na poważnie, a przynajmniej nie w takim czasie. Mój pobyt w Liverpoolu był z nim związany i to był dobry czas.

- Jest dobrym managerem i zna się na swojej pracy, a przede wszystkim wie na czym polega futbol. Kiedy wrócę z wakacji zobaczę co się zmieniło. Jego odejście nie ma związku z moją przyszłością. Jestem przywiązany do Liverpoolu.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Mohamed Salah wspiera młode piłkarki w Liverpoolu  (0)
28.03.2025 20:04, FroncQ, Liverpool Echo
Kontuzja Doaka a jego przyszłość  (0)
28.03.2025 17:59, Wiktoria18, thisisanfield.com
Kerkez o pogłoskach transferowych  (0)
28.03.2025 12:55, Maja, The Athletic
Salah zostanie królem strzelców?  (0)
28.03.2025 12:37, Redbeatle, liverpoolfc.com