LIV
Liverpool
Premier League
31.08.2025
17:30
ARS
Arsenal
 
Osób online 1702

Agger: Jestem przywiązany do LFC


Daniel Agger powiedział, że zostaje w Liverpoolu. Reprezentant Danii stwierdził również, że był w szoku, kiedy dowiedział się o odejściu Rafaela Beniteza, a później zatrudnieniu go na stanowisku managera Interu Mediolan, zwycięzcy Ligi Mistrzów.

- Jestem trochę zaskoczony, ponieważ nie spodziewałem się tego - powiedział Agger. - Oczywiście było dużo spekulacji na ten temat, ale nie brałem tego na poważnie, a przynajmniej nie w takim czasie. Mój pobyt w Liverpoolu był z nim związany i to był dobry czas.

- Jest dobrym managerem i zna się na swojej pracy, a przede wszystkim wie na czym polega futbol. Kiedy wrócę z wakacji zobaczę co się zmieniło. Jego odejście nie ma związku z moją przyszłością. Jestem przywiązany do Liverpoolu.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Skrót meczu (0)
26.08.2025 05:32, AirCanada, własne
Slot po meczu z Newcastle (4)
26.08.2025 01:19, Kubahos, liverpoolfc.com
Skład Liverpoolu na mecz ze Srokami (35)
25.08.2025 19:47, AirCanada, liverpoolfc.com
Mac Allister poza kadrą na mecz z Newcastle? (10)
25.08.2025 13:19, Klika1892, thisisanfield.com