FRA
Eintracht Frankfurt
Champions League
22.10.2025
21:00
LIV
Liverpool
 
Osób online 400

Gerrard: Czekamy na Niemców


Steven Gerrard wierzy, że dobry występ Anglików w ostatnim grupowym meczu ze Słowenią był dobrą odskocznią po wcześniejszych grach i ma nadzieję, że teraz Synowie Albionu na nowo wejdą w turniej.

Wyspiarze po golu Defoe wygrali i awansowali z drugiej pozycji w grupie a w 1/8 finału czekają już na nich Niemcy.

Kapitan reprezentacji powiedział, że cały team był niezwykle rozczarowany po porażce z Algierią i potrzebował właściwej odpowiedzi na boisku.

- Kiedy potrzebujesz wygranej i nie możesz strzelić 2 czy 3 bramki kończącej mecz rzeczywiście masz prawo do niepokoju. Zespół był naprawdę wspaniały.

- Zrobiliśmy wszystko, by awansować dalej. Pokazaliśmy pasję, zaangażowanie, ducha zespołu i mentalność. Zasłużyliśmy na awans do kolejnej rundy.

- Mówiliśmy sobie przed spotkaniem, że musimy zrobić wszystko, co w naszej mocy, by dalej pozostać w RPA.

- Nastroje w szatni są o 100% lepsze i każdy ma powody do uśmiechów. Jest to pewna ulga, gdyż z drużyny zeszło duże ciśnienie.

- Zespół musi grać konsekwentniej w fazie pucharowej turnieju, gdyż jeśli przydarzy Nam się jeszcze jeden taki mecz jak z Algierią to pożegnamy się z rozgrywkami.

- Jeśli będziemy grać tak jak ze Słowenią, w poczuciu jedności, współpracując i słuchając uwag trenera, to możemy faktycznie stać się trudni do pokonania.

- Mamy w drużynie odpowiednią jakość, by zwyciężać.

W 1/8 Anglicy zagrają z Niemcami i kapitan Liverpoolu jest przed tym spotkaniem w dobrym nastroju.

- Wszystkie mecze są trudne i wiemy to od pierwszego występu. Teraz wszystko jest w naszych nogach i czekamy na ten dzień.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Konferencja prasowa: Arne Slot (1)
21.10.2025 22:06, Klika1892, liverpoolfc.com
Konferencja prasowa: Dom Szoboszlai (0)
21.10.2025 21:59, Wiktoria18, liverpoolfc.com
Toppmöller o zmianach w składzie na Liverpool (0)
21.10.2025 21:47, Maja, thisisanfield.com
Lekka kontuzja Gravenbercha (1)
21.10.2025 21:09, Gall1892, liverpoolfc.com
Znamy kadrę na mecz z Eintrachtem (0)
21.10.2025 20:55, Gall1892, liverpoolfc.com
Konferencja prasowa będzie opóźniona (0)
21.10.2025 19:43, Klika1892, liverpoolfc.com
Trening przed Ligą Mistrzów - zdjęcia (7)
21.10.2025 15:01, AirCanada, liverpoolfc.com
Chiesa zasługuje na więcej minut w Liverpoolu (14)
21.10.2025 14:47, MaksKon, thisisanfield.com