LIV
Liverpool
Premier League
02.04.2025
21:00
EVE
Everton
 
Osób online 1424

Torres wkrótce podejmie decyzję


Andres Iniesta wierzy, że w ciągu najbliższych dwóch tygodni Fernando Torres podejmie decyzję dotyczącą swojej przyszłości. Napastnik The Reds, który podczas meczu finałowego Mistrzostw Świata nabawił się kontuzji pachwiny musi rozważyć oferty innych klubów.

26-latkiem interesuje się m.in. Chelsea Londyn, która w odróżnieniu od Liverpoolu da Hiszpanowi możliwość występów w Lidze Mistrzów.

Torres rozmawiał o swojej sytuacji właśnie z Iniestą, zdobywcą bramki dającej Hiszpanii pierwsze w historii Mistrzostwo Świata.

Zdaniem gwiazdy Barcelony, El Nino podejmie decyzję po krótkim urlopie spędzonym z rodziną.

- Fernando był do tej pory skupiony na Mistrzostwach Świata i do końca nie chciał mówić o swojej przyszłości - powiedział w rozmowie z Daily Express.

- Chce teraz odpocząć razem z żoną i córką (po wcześniejszym udziale w ślubie siostry w tym tygodniu). Potem spotka się z przedstawicielami Liverpoolu.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Mohamed Salah wspiera młode piłkarki w Liverpoolu  (0)
28.03.2025 20:04, FroncQ, Liverpool Echo
Kontuzja Doaka a jego przyszłość  (0)
28.03.2025 17:59, Wiktoria18, thisisanfield.com
Kerkez o pogłoskach transferowych  (0)
28.03.2025 12:55, Maja, The Athletic
Salah zostanie królem strzelców?  (0)
28.03.2025 12:37, Redbeatle, liverpoolfc.com